XRP, AGIX, LINK ve 27 Altcoin İçin Son Dakika!

Bugün XRP dahil kripto para dünyasında birçok gelişme olduğu için gelişmeleri bir bütün olarak sizlerle paylaşmak istedik. Detaylara bakalım.

TrueUSD resmi elmas sponsor

XRP gelişmesine geçmeden önce TrueUSD’den bugün önemli bir gelişme var. Gelişme bir sponsorlukla ilgili. Buna göre TrueUSD, Binance Blockchain Week Istanbul’un resmi elmas sponsoru olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu.

Nansen verilerine göre kurumsal para

Nansen 2 verilerine göre, kurumsal paranın Ethereum ağındaki 24 saatlik fon girişi takip listesi ilginç metrikler ortaya koydu. Buna göre Ethereum 1789 dolardan işlem görüyor. mkUSD, şu anda 0,9952 dolardan işlem görüyor. Diğer ataraftan sDAI: şu anda 1,04 dolardan fiyatlanıyor. LINK 10,729 dolardan fiyatlanıyor. Son olarak BADGER ise 2,41 dolardan işlem görüyor. Buna göre fon akışı 100 milyon doların üzerinde. Akışta XRP yer almıyor.

SUI tokeninde önemli gelişme

Mysten Labs, kullanıcıların SUI tokenlerini paylaşılan bağlantılar aracılığıyla başkalarına aktarmasına olanak tanıyan zkSend’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. zkSend, zkLogin ve Sui’nin yerel şifreleme teknolojileri üzerine inşa edildi. Böylece kullanıcıların belirli miktarda SUI içeren bağlantılar oluşturmasına olanak tanıyor.

XRP yer almıyor! Binance’ten önemli duyuru

Binance likidite madenciliği aşağıdaki likidite havuzlarını kaldıracak. Kaldırılan kurlar şu şekilde yer aldı. AGIX/USDT, ALGO/USDT, ANT/USDT, BNB/USDC, CFX/USDT, DAR/USDT, ETC/USDT, FET/USDT, GAL/USDT, GRT/USDT, LDO/BTC, LDO/USDT, MAGIC/USDT, NEAR/USDT, NEO/ETH, OP/BTC, OP/USDT, SAND/USDT, SC/USDT, SUSHI/USDT, UNI/USDT, WRX/USDT. Listede XRP yer almıyor.

ByBit ve OKX bir altcoin listeliyor, Binance’ten de hamle var

Bybit, BlockBeats Memeland’i (MEME) bugün listeliyor. Memeland’in listelemesi özellikle kripto para dünyasında dikkat çekiyor. 2017’de XRP hareketine benzer bir hareket beklentisi var. Diğer taraftan OKX, Memecoin’in (MEME) alınıp satılabilir varlıklar listesine dahil edildiğini duyurdu. Vadeli işlem tekliflerini genişletmek için stratejik bir hamle yapan Binance’ten de bir hamle var. Buna göre, TWT listelediğini duyurdu. Diğer taraftan Binance hamlesi bununla da sınırlı değil. Buna göre vadeli işlemlerde 50x kaldıraçlı USDⓈ-M TWT sürekli sözleşmesi artık piyasada.

OpenSea yeni gelişmeyi duyurdu

OpenSea Pro, Polygon’un lansmanını duyurdu. Buan göre Blockchain birlikte çalışabilirlik protokolü Socket’in entegrasyonu yoluyla Ethereum ve Polygon üzerinde çapraz zincir varlık değişimini destekliyor.

Yeni borsa yatırım fonu XRP ile ilgili değil

ProShares, bir ilke imza atarak bugün önemli bir gelişmeyi paylaştı. Buna göre Ethereum yatırımcıları için bir borsa yatırım fonu kuruyor. Fon özellikle düşüş bekleyen yatırımcılara yönelik. Buna göre endekste %1’lik bir düşüş halinde fon, %1 getiri sağlayacak.

Render Vakfı’ndan önemli duyuru

Render Vakfı bugün önemlim bir detayı paylaştı. Buna göre, Render Network’ün (RNDR) Ethereum’dan Solana’ya başarılı bir şekilde geçiş yaptığını duyurdu.

Son gelişme XRP ile ilgili

Önemli bir gelişme olarak Ripple XRP bugün, Gürcistan ile ilgili önemli bir ayrıntıyı paylaştı. Buna göre Kriptokoin.com olarak baktığımızda Gürcistan Ulusal Bankası’nın Dijital GEL (Lari) Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) pilot projesinin resmi teknoloji ortağı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x