Yedi aylık hamile Gonca Vuslateri bebeğinin babasıyla evlendi!

‘Canım Ailem’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Yalan Dünya’, ‘Anne’ ve ‘Hedefim Sensin’ gibi yapımlarda yer alan Gonca Vuslateri’den geçtiğimiz ekim ayında güzel haber gelmiş, 37 yaşındaki oyuncu bebek beklediğini açıklamıştı.

Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor.

“DÜĞÜNDE BERABER OLURUZ”

Devlet memuru olan sevgilisinin kimliğini açıklamayan oyuncu, konuyla ilgili soru üzerine, “Zamanı var. Zamanla yavaş yavaş tanıyacağız yani. Beraber oluruz düğünde artık” demekle yetinmişti.

“ÇOCUĞUMUZ İÇİN RESMİLEŞTİRDİK”

Instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile evlendiğini duyuran Vuslateri, “Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik. Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu. En çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu. Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik. Parti bitti yani. Sessizce dağılabiliriz. Başka gündemlerde görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

“1-2 HAFTAYA İLK YIL OLACAK”

Ve benim biricik Monem, sana aşık olduğumu anladığım anı hatırlıyorum da.. Bir gece yarısı felaket tartışmışız, yer gök inliyor. Hızlı hızlı yürüyordum kaldırımda. Kendiliğinden yavaşlayıp, yorulduğunda bedenim, olduğum yerde kalakalmıştım. Kendimi aşka direnirken bulmuştum. Beynimin içinde öğretilenlerden koca bir balon. ‘Aşk diye bir şey yok’ sesi. Kimseyle ömür boyu yaşamak ve yaşlanmak istememek. Hepsi. Birbirimizin hislerine teslim oluşumuzun ve hayat hikayemizin merakla nereye akacağını izlemeye koyulduğumuz resmi olarak ilk gün, bir iki haftaya ilk yıl.

“BAŞIM LEVENT’İN OMUZUNA DÜŞTÜ”

Kendisi gibi oyncu olan Derya Şensoy’a teşekkür eden Vuslateri, “İyi ki o akşam buluşup dertleştik Derya Şensoy ve Celal Can Algül. İyi yan masaya dostlarınız geldi ve birleşti masalar. İyi ki sohbete doyum olmadı ve başım Levent’in omuzuna düştü. Darısı sevenlerin başına. Diyeyim bari:) O zaman dans” mesajını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x